Barion Pixel

A mesterséges intelligencia jó! De csak akkor, ha jól használod

Ai Es Emberi Gondolkodas Kritikus Tanulas.png

A mesterséges intelligencia jó. De csak akkor és kizárólag akkor, ha jól használod. A túlhasználat ugyanis olyan károkat okoz az agyban, amire nehéz mást mondani, mint azt, hogy a butulás a tetőfokára hág. Pusztítja a kritikus gondolkodást, a memóriát, és hosszú távon a tanulás halálához vezet. Ez nem vélemény. Ez kutatási eredmény.   A tanulás […]